ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Тепличний комплекс із повною системою імпортозаміщення збудують на Хмельниччині

Майже у 10 мільйонів гривен обійдеться спорудження сучасного тепличного комплексу
Depo.
5 жовтня 2015 16:49
ФОТО: depo.ua
Тепличний комплекс із повною системою імпортозаміщення збудують на Хмельниччині
Тепличний комплекс із повною системою імпортозаміщення збудують на Хмельниччині

Як повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на прес-службу ДФС, цей сучасний об‘єкт, площею у 3 тисячі квадратних метрів, повністю будується за українськими технологіями і з матеріалів та комплектуючих, вироблених в Україні.

Близько року розробники проекту працювали над тим, щоб повністю застосувати тут систему імпортозаміщення. З введенням в експлуатацію цього комплексу мешканці обласного центру отримуватимуть екологічно чистий вітчизняний багатий на вітаміни продукт. Також хмельничани отримають півтора десятка нових робочих місць.

За твердженням керівника підприємства, запланована річна потужність теплиць 60-70 тонн огірків та 10 тонн салатних культур, що дозволить оптимально наситити ринок обласного центру та інших міст Хмельниччини. При цьому для вирощування урожаю знадобиться не газ чи електроенергія, а зволожена щепа, за допомогою якої у холодну пору року обігріватимуться виробничі приміщення.

Планують тут вирощувати посадковий матеріал для підприємців нашого краю, які займаються тепличним бізнесом. Окрім молодих рослин останні отримуватимуть системні кваліфіковані консультації, у тому числі через мережу Інтернет.

Загалом даний бізнесовий проект має поєднати у собі виробничий ланцюг від селянина та фермера - до бізнесмена, який реалізовуватиме товар. Забезпечити його функціонування взялися провідні фахівці Першого національного аграрного кооперативу, які мають для цього досвід, виробничу інфраструктуру і бажання відродити українське село.

Про відродження українських технологій читайте на на khm.depo.ua.