ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Теперішний очільник Хмельниччини надбавки отримує більше окладу

За рейтингом зарплат Василь Процюк на 7 місці з-поміж своїх колег у державі
Depo.
14 березня 2016 09:17
ФОТО: depo.ua
Теперішний очільник Хмельниччини надбавки отримує більше окладу
Теперішний очільник Хмельниччини надбавки отримує більше окладу

У січні цього року в.о.голови Хмельницької облдержадміністрації Василь Процюк перещиголяв багатьох своїх колег з інших областей, які є головами ОДА, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Українські новини".

Аналіз рівня заробітних плат і склав рейтинг очільників областей, які отримали найбільш значні і найбільш скромні суми за службу державі в січні 2016 року.

Цікавою є кількість надбавок, які нараховують губернаторам щомісяця. Більшість із них отримують доплати за науковий ступінь, допуск до документів, що становлять державну таємницю, за ранг державного службовця, за вислугу років та за невикористані дні відпустки. У деяких також є і надбавка за почесне звання та інтенсивність виконання роботи.

Більше за всіх заробив за січень 2016 року голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій – 15 834,82 гривні.

Менше за всіх заробили губернатори Житомирської та Закарпатської області Сергій Машковський і Геннадій Москаль – за 6 640 гривень. Вони виявилися єдиними, хто не отримав ніяких надбавок за свою роботу.

А ось в.о.голови Хмельницької облдержадміністації Василь Процюк 13 345 гривень, з них 5 810 – оклад і 7 535 – надбавки.

Теперішний очільник Хмельниччини надбавки отримує більше окладу - фото 1

Отримати інформацію від Львівської обласної державної адміністрації не вдалося. Також в двох областях губернатори не призначені і замість них, зарплатні відомості отримані від перших заступників. Оскільки голова Київської області був призначений в лютому, то його зарплата не врахована.

Теперішний очільник Хмельниччини надбавки отримує більше окладу - фото 2

В середньому кожен губернатор обійшовся державі в 11,5 тис. гривень.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та