Тепер можна змінювати смак продуктів

Вчені Англії розробили пристрій, що міняє смакові властивості їжі
Depo.
15 жовтня 2016 11:48
ФОТО: depo.ua
Тепер можна змінювати смак продуктів
Тепер можна змінювати смак продуктів

Вчені з Університету Лондона розробили пристрій, який може змінювати смак звичних продуктів харчування, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на Telegraph.

 Тепер можна змінювати смак продуктів - фото 1

Так учені сподіваються переконати людство споживати більш здорову їжу, оскільки прилад штучно примушує сприймати їжу як солодшу або солонішу.

Прилад був представлений на інженерному ярмарку у Бірмінгемі. Випускаючи слабкий електричний струм, прилад, названий розробниками Taste Buddy, впливає на різні смакові рецептори в ротовій порожнині. Внаслідок чого людина починає відчувати смаки, яких продукт не має.

"Те, що починалося як забавний інженерний експеримент, переросло в щось захоплююче з великим потенціалом. Taste Buddy може буквально врятувати людям життя, дозволяючи їм перейти на більш здорове харчування", - каже професор Університету Лондона Адріан Чек.

Тепер можна змінювати смак продуктів - фото 2

Дослідники наголошують, що пристрій може бути інтегрований практично з будь-яким повсякденним кухонним посудом: вилкою, ложкою, чашкою. Учені планують удосконалити прилад для створення більш складних смаків. У ідеалі Taste Buddy буде здатний створити і смак шоколаду у овочів.

 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт