Теофіпольські освітяни "нагріли" державу на півмільйона

Посадовці РДА завищили вартість ремонтних робіт навчальних закладів на півмільйона гривень
Depo.
6 червня 2016 09:33
ФОТО: depo.ua
Теофіпольські освітяни "нагріли" державу на півмільйона
Теофіпольські освітяни "нагріли" державу на півмільйона

Освітяни Хмельниччини завищили вартість ремонтних робіт навчальних закладів на півмільйона гривень, передає Depo.Хмельницький.

Як повідомили в прес-службі облпрокуратури, під час вивчення фінансової документації одного з відділів Теофіпольської РДА прокурорами встановлено факт розтрати бюджетних коштів посадовцями цього підрозділу за попередньою змовою зі службовими особами товариства з обмеженою відповідальністю.

Як повідомив керівник Старокостянтинівської місцевої прокуратури Василь Сліпець, ідеться про бюджетні кошти, виділені на проведення реконструкції котелень чотирьох навчальних закладів І-ІІІ ступенів Теофіпольського району. Так, в ході виконання робіт товариством було встановлено технічне обладнання нижчої вартості, ніж передбачалося умовами укладених договорів. Згідно актів приймання робіт, підписаних посадовими особами відділу РДА та ТОВ, вартість виконаних робіт завищено майже на півмільйона гривень.

Матеріали кримінального провадження направлено до територіального відділу поліції для подальшого досудового розслідування.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький