ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Теофіпольщина на карантині

У зоні виявлення африканської чуми свиней діє ветеринарно-поліцейський пункт пропуску

Depo.
12 серпня 2017 19:35
ФОТО: depo.ua

На Теофіпольщині у зоні виявлення африканської чуми діє ветеринарно-поліцейський пункт пропуску, повідомляє Depo.Хмельницький.

На свинофермі філії "Рідний край" ПрАТ "Зернопродук МХП" зафіксований випадок захворювання тварин на Африканську чуму.

У селі Коров'є поблизу свиноферми на межі вогнища інфекції і зони захисту встановлено цілодобовий ветеринарно-поліцейський пост.

За інформацією Теофіпольської райдержадміністрації, протиепізоотична комісія оголосила свиноферму неблагополучним пунктом щодо африканської чуми свиней і встановила на ній карантин.

Визначили й зону захисту, яка безпосередньо межує з епізоотичним осередком (не менше 3 км) смт. Теофіполь та села Коров'є, Михнівка, Новоставці, Кривовілька.

Встановили зону нагляду, яка оточує межі зони захисту від епізоотичного осередку в радіусі не менше 10 км, в яку входять села Волиця Польова, Вовківці, Троянівка, Рідка, Лідихівка, Заруддя, Турівка, Борщівка, Строки, В.Лазучин, М.Лазучин, Караїна, Гаврилівка, Колісець, Ільківці, Карабіївка, Котюржинці, Ленінське, Дмитрівка, Кунча, Святець, Човгузів, Ч. Дубина, Бережинці, Поляхова, Волиця, Олійники, Колки, Воронівці та села Білогірського району: Семенів, Новосеменів, Данилівка, Денисівка, Калинівка, Миклаші.

Наразі на Теофіпольщині задіяні всі сили для недопущення розповсюдження збудника цієї інфекції та забезпечено локалізацію її вогнища.

Як інформують в облполіції, на межі вогнища інфекції і зони захисту встановили ветеринарно-поліцейський пост. Там розмістили попереджувальний знак "Карантин" і організували цілодобове чергування спеціалістів ветеринарної медицини, працівників Теофіпольського відділення поліції та районного сектору ГУ ДСНС в Хмельницькій області.

Пост функціонуватиме до заключної дезінфекції.

Нагадаємо, в господарстві вже загинуло близько сотні свиней.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп у Фейсбук та Твіттері