Теофіполь взяли "під приціл" копи з активістами

В містечку розпочали попереджувальні щодо крадіжок та безпеки руху заходи

Depo.
20 червня 2017 12:01
ФОТО: depo.ua
Теофіполь взяли "під приціл" копи з активістами

З метою попередження крадіжок особистого майна громадян на ринку Теофіполя, забезпечення безпеки дорожнього руху, працівники відділення поліції та члени громадського формування "Щит та меч" провели комплексне відпрацювання селища, повмдомляє Depo.Хмельницький за інформацією очільника місцевої поліції Сергя Стучинського.

Долучилися до "оглядин" 18 працівників Теофіпольського відділення поліції та 10 членів громадського формування. Вони провели патрулювання торгових рядів та доріг містечка.

"Всього за період відпрацювання зафіксовано 12 порушень адміністративного законодавства та не допущено скоєння злочинів на ринку," - каже начальник Теофіпольського відділення поліції.

Він же і просить жителів та гостей району з розумінням ставитися до превентивних заходів, які проводяться працівниками поліції, оскільки лише в такий спосіб можливо вплинути на забезпечення публічної безпеки і порядку та не допустити вчинення кримінальних правопорушень чи злочинів.

Нагадаємо, днями під час одного з таких спільних відпрацювань розкрили крадіжку дизельного палива з одного із підприємств Теофіпольського району. 60 літрів дизельки з баку дизельного локомотиву викрав працівник підприємства.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп у Фейсбук та Твітері