Театральний сезон в Хмельницькому закрили виставою про підліткову наркоманію

У Хмельницькому відбулася прем'єра вистави про проблеми підліткової наркозалежності
Театральний сезон в Хмельницькому закрили виставою про підліткову наркоманію
Театральний сезон в Хмельницькому закрили виставою про підліткову наркоманію

Ювілейний 85-й сезон в Хмельницькому обласному театрі ім. М. Старицького завершився прем’єрним показом вистави "Втеча з майбутнього", яка підіймає тему підліткової наркоманії, передає Depo.Хмельницький.

Готуючи проект, представники театру на чолі із авторкою п'єси Мариною Бортник-Гулеватою консультувалися із наркологами, працівниками поліції, а також спілкувалися із колишніми наркозалежними. Виявилося, що у багатьох випадках поведінка батьків, відсутність любові, поваги і довіри у родині сприяли тому, що діти підсідали на наркотики. А тому вистава рекомендована до перегляду не лише молоддю, а й дорослими людьми, зокрема, батьками.

"Це саме той вік, коли діти стають дорослими. Тобто їхні проблеми уже не дитячі, а почуття відповідальності ще відсутнє. Це той вік, коли все відбувається вперше – перше кохання, перша справжня дружба, перша зрада, перші серйозні помилки… Насправді, саме в таких моментах юним особам дуже необхідне розуміння і підтримка дорослих. Але у сучасному світі найрідніші люди просто не знаходять для цього часу. Тоді усі свої негаразди підліткам доводиться вирішувати самостійно. До чого це може призвести, ми вирішили показати у виставі", – каже авторка п’єси Марина Бортник-Гулевата.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та