Театрали з 9 міст України фестивалять на Хмельниччині

В Кам'янці стартував фестиваль "Комора Фест"
Depo.
15 жовтня 2016 20:43
ФОТО: depo.ua
Театрали з 9 міст України фестивалять на Хмельниччині
Театрали з 9 міст України фестивалять на Хмельниччині

До Кам'янця-Подільського з'їхалися театрали з усієї України, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Є".

У Кам’янці-Подільському стартував ІІ театральний фестиваль "Комора Фест". Участь в ньому беруть колективи з Києва, Дніпра, Одеси, Рівного, Шостки, Полтави, Чернівців, Нововолинська та Хмельницького.

Театрали з 9 міст України фестивалять на Хмельниччині - фото 1

Демонструють свою майстерність аматорські театральні колективи а заодно і налагоджують стосунків між колективами. Організаторами є Кам’янець-Подільська театр-студія "Тандем".

"Ми вже вдруге зустрілися з надзвичайно творчими людьми, з дуже цікавими колективами з усіх куточків України, аби чудово провести чотири дні на театральному фестивалі, від якого очікують багато цікавих зустрічей, гарних вражень і емоцій," - каже начальник відділу культури та туризму РДА Алла Бец.

Театрали з 9 міст України фестивалять на Хмельниччині - фото 2

Ініціатор фестивалю і режисер "Тандему" Галина Коротенко ділиться емоціями: "У нашому місті немає професійного театру, тому ми, аматори, зібралися і вирішили організувати театр, захистили звання народного і вирішили поїхати подивитись, як інші люди живуть, як проводять фестивалі. Нам дуже сподобалося, що на такі заходи приїжджає багато людей, які так само хворіють театром, як і ми. Тоді і виникло бажання, щоб у Кам’янці теж таке було, щоб до нас приїжджали люди з різних куточків України, щоб наш глядач потроху звикав до справжнього професійного театру. Ми витягуємо на своїх плечах від декорацій і до костюмів, все базується на великій любові до театру."

Театрали з 9 міст України фестивалять на Хмельниччині - фото 3

"Комора Фест" планує вихід на міжнародний рівень, щоб залучити колективи з інших країн для порівняння і обміну досвідом.

 

 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт