ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Такий собі "партійний дощ" пішов на Хмельниччині

Судячи із кількості зареєстрованих новоутворень, місцеві вибори на Хмельниччині будуть "гарячими"
Depo.
21 липня 2015 14:44
ФОТО: depo.ua
Такий собі "партійний дощ" пішов на Хмельниччині
Такий собі "партійний дощ" пішов на Хмельниччині

Пік реєстрацій партійних облорганізацій припав на березень цього року, проте у липні цей рекорд може бути побитий, повідомляє Хмельницький.depo.ua із посиланням на видання "Є". Загалом же за півроку Головне управління юстиції у Хмельницькій області зареєструвало 32 нових обласних партійних осередків.

Для порівняння можна взяти дані за минули роки: у 2014 році на Хмельниччині було зареєстровано 14 нових політсил, у 2013 році - п'ять, у 2012 - 11, у 2011 - дев'ять.
Впродовж січня - лютого цього року реєстрація нових партій була дещо млявою, у травні ж майже призупинилася (всього одна партія з'явилась), а вже у червні - на початку липня стартувала із новою силою.

Лише за 16 днів у реєстрі політсил області - п'ять нових обласних організацій політичних партій. Якщо тенденція збережеться, то липневий показник може перевершити березневий.

Якщо ж порівнювати із 2010 роком, коли в краї відбулися останні місцеві вибори, то тоді нових зареєстровано лише сім. То ж можна лише уявити, наскільки запеклою може видатися боротьба за місця у місцевих радах.

Більше про політичне життя краю читайте на khm.depo.ua