Свято, якого чекають усі: Новорічні прикмети

Кожен від новорічної ночі чекає див, здійснення мрій та незабутніх вражень. Згадуємо старі і знайомимося з новими прикметами

Щодо святкування Нового року існує безліч прикмет. І, напевно, немає жодної людини, що не сподівається на те, що прийдешній рік принесе щось хороше і особливе. Depo.Хмельницький зібрав кільканадцять найпопулярніших прикмет, якими можна спробувати скористатися - раптом пощастить.

- На удачу в переддень Нового року потрібно викинути три старі чи непотрібні речі, якими не користуєтеся вже близько півроку.

- Щоб рік був фінансово благополучним, з першим ударом годинника треба кинути в келих з шампанським монету. По тому монету треба носити з собою весь рік, щоб "водилися" гроші. Важливо не втратити її.

- А щоб рік був "солодким" і розкішним, у келих із шампанським треба покласти шматочок шоколаду, можна з виноградинкою.

- Якщо під бій годин обмінятися келихами з коханим, то весь рік пару буде чекати любов і взаєморозуміння.

- Краще зустріти свято в новому одязі, тоді рік буде вдалим. До того ж, є прикмета: на Новий рік з обновкою - цілий рік ходити в обновках.

- Не треба віддавати борги чи брати у борг в останній день року, що минає. Якщо ж це потрібно зробити за гострої необхідності, покладіть купюри на стіл або передайте їх загорнутими у папір або в конверті.

- Пара, що зустрічає Новий рік разом, не повинна бути одягнена у вбрання, що контрастують один з одним за кольором, інакше можуть бути наступного року конфлікти.

- Якщо минулий рік був невдалим, треба спалити старий календар, і нещастя полетять разом з димом.

- Поцілунок рідної людини в перші секунди року - стосунки зміцняться і стануть гарячими.

- Остання крапля шампанського в новорічну ніч - щаслива. Той, хто вип'є келих, який був наповнений останнім, не розлучиться з успіхом весь рік.

- Не можна нічого викидати з вікна, навіть обгортку від цукерки, інакше весь рік доведеться розгрібати чуже сміття - в прямому і переносному сенсі підбирати бруд за колегами і діловими партнерами.

- Якщо в ніч на Новий рік хтось попроситься в гості, відмовляти - погана прикмета: весь рік будуть переслідувати відмови, про що б не попросили.

- Остання прикраса, знята з новорічної ялинки, цілий рік буде надійним оберегом. Повісьте її в будинку там, де вважаєте за потрібне.

І наостанок, чи не найвідоміша новорічна прикмета: як зустрінеш Новий рік - так його і проведеш.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Мітки: #Новий рік