Святковий марш-кидок здійснили кам'янецькі армійці Центру розмінування (ФОТО)

У рамках святкування 27-ї річниці Збройних Сил України військові вже традиційно пробігли 5-кілометрову дистанцію зі штатною зброєю

Військовослужбовці Центру розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України здійснили марш-кидок, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-офіцера Андрія Агєєва.

"Гарна традиція святкування: коли командир і заступники по переду - підлеглим бігти вдвічі легше," - зауважує прес-офіцер.

За словами ж начальника Центру розмінування полковника Володимира Родікова, проведенням цього спортивного заходу військовослужбовці Центру продемонстрували, що вони підтримують всіх, хто сьогодні на передовій зі зброєю в руках захищає державний суверенітет та територіальну цілісність України.

"Марш-кидок 6 грудня, започаткований у військовій частині два роки тому, став вже гарною традицією. Адже фізично загартовані військовослужбовці легше долають усі труднощі, які постають перед ними під час виконання службових завдань, в тому числі, і в зоні проведення операції Об'єднаних сил," - переконаний командир.

Нагадаємо, у День інженерних військ Збройних Сил України, в стрій з нагоди свята в Кам'янецькому Центрі розмінування стали сапери і їх нащадки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький