Святий Миколай уже завітав разом з курсантами-прикордонниками у Хмельницький дитячий будинок (ФОТО)

Вихованці дитбудинку отримали смачні подарунки з теплими обіймами, гарний настрій з рукавичками та шапочками 

Напередодні Дня Святого Миколая курсанти Національної академії Держприкордонслужби відвідали малюків у дитячому будинку, повідомляє Depo.Хмельницький.

Справжню зимову казку організували для малечі Хмельницького дитячого будинку курсанти інженерно-технічного факультету Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, які завітали до дітлахів та принесли їм частинку тепла, любові, радості та справжні - незабутні емоції. Крім того, курсанти подарували малятам набори солодощів, фрукти, іграшки, а також зимові рукавички та шапочки. Зустріч не обійшлася без теплих обіймів та щирих, по-дитячому радісних усмішок.

За словами курсантів факультету, надавати допомогу тим, хто її потребує - це обов'язок кожної свідомої людини та беззаперечний обов'язок кожного військовослужбовця. Курсанти також зізнаються, що уже традиційно декілька років поспіль організовують такі зустрічі, і надзвичайно приємно, що своїми діями вони допомагають втілити у життя маленькі мрії дітлахів.

З наближенням зимових свят кожен чекає на новорічні дива. Однак найбільше їх потребують діти, батьки яких з різних причини позбавлені батьківського піклування, діти які не мають своєї сім'ї, але яким так необхідне батьківське спілкування та материнська любов.

"Подібні зустрічі завжди наповнені радістю і теплом. Навіть неможливо словами передати ті емоції щастя, коли відчуваєш, що робиш добро. Під час нашої зустрічі малюки не сходили з рук, гралися наче з рідними, розповідали вірші, ділилися думками і не відпускали із свого порогу," - розповів курсант 4 курсу інженерно-технічного факультету В'ячеслав Марченко.

Нагадаємо, цьогоріч у гостині святого Миколая в центрі Хмельницького всі малюки в подарунок отримуватимуть книжечки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький