Священники закликають українців і поляків до взаємопрощення

Навіть написали лист-звернення напередодні 73-ої річниці відзначення Волинської трагедії
Depo.
26 червня 2016 10:38
ФОТО: depo.ua
Священники закликають українців і поляків до взаємопрощення
Священники закликають українців і поляків до взаємопрощення

Конференція польського єпископату закликала поляків і українців до примирення, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на episkopat.pl.

Конференція польського єпископату напередодні 73-ої річниці відзначення Волинської трагедії єпископи закликала поляків та українців до примирення.

"Християнське прощення є найвищою цінністю, яка охоплює навіть найбільші кривди, такі як вбивство невинних людей і геноцид або примусове виселення, - йдеться в листі польських католицьких єпископів. - Взаємопрощення між польським та українським народами є особливою релігійною та моральною вимогою, яка стоїть перед нами сьогодні, в надзвичайний ювілей милосердя, що закликає нас бути "милосердними як Отець наш небесний”.

Польські єпископи нагадують слова папи Івана Павла ІІ, який, звертаючися до українців і поляків, писав: "Якщо Бог простив нам у Христі, потрібно, щоб вірні вміли пробачати один одному образи і кривди, просити про прощення власних недоліків, і таким чином ставати частиною світу, в якому поважається життя, справедливість, згоду і мир."

"Щоб будувати єдність народів і в дусі довіри розвивати взаємовідносини, і таким чином створювати цивілізацію любові, слід подолати спадщину минулого, простити один одному історичні кривди й непорозуміння, очистити нашу пам’ять," - йдеться в листі президії Конференції польського єпископату.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький