ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Суддя з Деражні обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень

Суддю Олега Дворніна Вища кваліфікаційна комісія суддів України відсторонювала у травні цього року та впродовж двох місяців минулого року
Depo.
25 червня 2015 14:51
ФОТО: depo.ua
Суддя з Деражні обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень
Суддя з Деражні обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень

На засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, що відбулося 24 червня, на підставі клопотання Генерального прокурора України було прийнято рішення продовжити строк відсторонення від займаної посади 6 суддів. Серед них - суддя Деражнянського районного суду Хмельницької області Олег Станіславович Дворнін.

Як повідомляє видання Хмельницький.depo.ua із посиланням на видання "Закон і бізнес", відсторонення судді від посади у зв'язку з притягненням до кримінальної відповідальності продовжено ще на один місяць. Олега Дворніна Вища кваліфікаційна комісія суддів України відсторонювала у травні цього року та впродовж двох місяців минулого року.

Як повідомляли у Генпрокуратурі, Дворнін обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частинами 1, 2 статті 190, частиною 1 статті 364, частиною 2 статті 15, частиною 4 статті 27, частиною 4 статті 369 Кримінального кодексу України. Використовуючи владу всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду державним інтересам, суддя підбурив іншу особу до замаху на давання хабара та скоєння цього кримінального правопорушення повторно.

Більше новин про життя краю читайте на Хмельницький.depo.ua