ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Суд змусив несумлінного орендаря сплатити в бюджет Кам'янця майже 300 тисяч грн

У Кам'янці землекористувача змусили через суд сплатити до бюджету третину мільйона гривень збитків, завданих використанням землі без правовстановлюючих документів

Depo.
11 липня 2018 14:14
ФОТО: depo.ua

Про це інформує прес-служба облпрокуратури, передає Depo.Хмельницький.

Встановлено, що ще з 2008 року одне із товариств є власником будівель і споруд загальною площею близько 4 тис. кв. м, розташованих у м. Кам'янці-Подільському на земельній ділянці площею понад один гектар.

Рішенням Кам'янець-Подільської міської ради власнику нерухомості затверджено технічну документацію із землеустрою та на землекористувача покладено обов'язок укласти договір оренди ділянки. Однак, всупереч вимогам законодавства та рішенню органу місцевого самоврядування, з того часу правовстановлюючі документи, що посвідчують право користування землею, так і не оформлені.

Внаслідок цього земельна ділянка продовжує використовуватись безоплатно, а бюджет територіальної громади недоотримувати кошти. Тому відповідна комісія обрахувала збитки, завдані використанням землі, які товариство добровільно відшкодувати відмовилось.

"Вказане стало підставою для захисту прокурором інтересів держави у суді", - повідомив перший заступник керівника Кам'янець-Подільської місцевої прокуратури Юрій Вятровський.

Місцева прокуратура звернулась до суду з позовом про стягнення на користь міської ради понад 297 тис. грн збитків. Рішенням господарського суду Хмельницької області, залишеним в силі постановою Верховного суду, позицію прокуратури підтримано та позов задоволено.

Нагадаємо, за втручання Старокостянтинівської місцевої прокуратури визнано недійсними результати закупівлі продуктів харчування для тамтешніх школярів.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook