Суд відхилив апеляцію від тернополянина, який стріляв у хлопця
Апеляційний суд прийшов до висновку, що суд першої інстанції кваліфікував дії неодноразово судимого чоловіка вірно
- Хмельницький
-
25 січня 2020 11:29

У Тернопільському апеляційному суді розглянули апеляційну скаргу обвинуваченого на вирок Тернопільського міськрайонного суду за яким його визнали винним та засудили до 5 років позбавлення волі та стягнули на користь потерпілого 100 тисяч гривень моральної шкоди, повідомляє Depo.Тернопіль з посиланням на прес-службу Тернопільського апеляційного суду.
З матеріалів суду відомо, що у квітні позаминулого року обвинувачений у різкій формі зробив зауваження 21-річному потерпілому та двом його знайомим, які сиділи на лавці під вікнами їхньої квартири, голосно розмовляли та слухали музику. Між чоловіками виник словесний конфлікт, під час якого 35-річний неодноразово судимий за тяжкі злочини обвинувачений дістав свою пневматичну гвинтівку Crosman MTR77NP калібру 4,5 мм і з балкона здійснив прицільний постріл в область грудей потерпілому, який знаходився приблизно за 5 м від будинку.
Внаслідок цього хлопець отримав проникаюче кульове поранення грудей. Після цього обвинувачений зайшов у квартиру, а потерпілий з допомогою знайомих дівчат на таксі поїхав до Тернопільської міської лікарні швидкої допомоги, де йому терміново зробили операцію.
Суд такі дії кваліфікував як умисне тяжке тілесне ушкодження небезпечне для життя та засудив тернополянина до 5 років позбавлення волі.
Обвинувачений подав апеляційну скаргу та просив звільнити від призначеного покарання, оскільки умислу заподіяти тяжкі наслідки не мав, лише хотів налякати компанію; став на шлях виправлення, має сім'ю та маленьку дитину, щиро розкаявся та вибачився перед потерпілим і повністю компенсував йому завдану моральну шкоду.
Колегія суддів апеляційного суду прийшла до переконання, що суд першої інстанції належним чином дослідив усі докази у справі, дав їм правильну оцінку та вірно кваліфікував дії обвинуваченого та виніс законне, обґрунтоване і мотивоване рішення, призначивши обвинуваченому покарання, що відповідає ступеню тяжкості вчиненого злочину та особі неодноразово засудженого. А тому апеляційну скаргу залишив без задоволення, а вирок суду першої інстанції — без змін.
Нагадаємо, що восени на довічне ув’язнення засуджено вбивць тернопільського таксиста.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 23:23Синоптики прогнозують на 17 вересня негоду: Де очікувати злив
- 17:55 Кравченко: 57 прокурорів зі статусом інвалідності були звільненні після перевірок
- 12:39Двоє чоловіків жорстоко зґвалтували неповнолітню на Хмельниччині ФОТО
- 21:22На Хмельниччині впала вітровимірювальна вишка, один працівник загинув, інший травмувався
- 20:23Крупа на волі: За ексголову Хмельницької МСЕК, що оскандалилася на незаконному збагаченні, врешті-решт внесли заставу
- 08:27В ніч на 10 вересня Хмельниччину атакували ракети. Завдано руйнувань, поранено трьох людей
- 08:35Вналідок вибуху гранати в Хмельницькому чоловіку відірвало руку. Є ще поранений
- 10:02Міноборони оновило порядок виплати допомоги родинам загиблих військових
- 13:52Фатальна цигарка: На Хмельниччині в пожежі загинув власник квартири (ВІДЕО) Відео
- 10:33Сьогодні вночі Хмельниччина зазнала чергової атаки з неба
- 12:28 З початку вересня рф атакувала Україну більш як 1 300 дронами, майже 900 КАБами і пів сотнею ракет різних типів
- 10:21На Хмельниччині згоріли двоє людей у власній домівці
- 16:05 Майже рік просиділа під вартою: Скандальній ексголові Хмельницької МСЕК Крупі дозволили вийти під заставу
- 12:30 Рада схвалила відновлення трансляцій засідань парламенту, але з середини вересня
- 19:59Наслідки атаки: Під завалами у Хмельницькому знайшли тіло чоловіка
- 08:05Хмельниччина зазнала масованої атаки ракет та дронів вночі 3 вересня ФОТО
- 20:37Молодик з Хмельниччини намагався вивезти за кордон бурштину на пів мільйона гривень (ФОТО) ФОТО
- 11:44У Хмельницькому озброєний чоловік напав на військового
- 09:03В Укргідрометцентір спрогнозували, якою буде погода в Україні у вересні