Суд повернув 900 квадратних метрів майнового комплексу Славутським комунальникам

Прокурорам вдалося довести неправомірність укладених три роки тому угод
Суд повернув 900 квадратних метрів майнового комплексу Славутським комунальникам
Суд повернув 900 квадратних метрів майнового комплексу Славутським комунальникам

Прокуратура Хмельниччини відстояла в суді черговий майновий комплекс КП "Облпаливо”, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби облпрокуратури.

Міськрайонний суд задовільнив позовні вимоги прокурорів і визнав недійсним договір купівлі-продажу майнового комплексу Славутського паливного складу комунального підприємства "Облпаливо" (будівлі, гаражі, стрілочний перевод, естакада, під’їзна залізнична колія, майданчик та інше) загальною площею близько 900 кв. метрів. 

Ця угода укладена у 2013 році між Хмельницькою обласною радою та жителем Теофіпольського району.

"В суді доведено, що укладання договору майнового комплексу провели на аукціоні з порушенням вимог законодавства за відсутності обов’язкового волевиявлення власника майна - обласної ради. Про це свідчить і те, що частину вказаного  майна не було включено до переліку об’єктів комунальної власності, які підлягають продажу, - деталізують справу в прес-службі відомства. - Крім того, маючи оціночну вартість на момент реалізації майнового  комплексу у сумі понад 1 млн грн, його було продано за 751 тис гривень."

Відтак суд прийняв рішення визнати недійсним спірний договір купівлі-продажу майна, яке належить територіальній громаді сіл, селищ та міст області. 

Нагадаємо, нещодавно Вищий господарський суд України прийняв остаточне рішення щодо визнання недійсним договору купівлі-продажу майнового комплексу Шепетівського паливного складу комунального підприємства "Облпаливо” площею майже 4000 кв. м. та вартістю 652 тис гривень.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт