Суд повернув 900 квадратних метрів майнового комплексу Славутським комунальникам

Прокурорам вдалося довести неправомірність укладених три роки тому угод
Depo.
16 вересня 2016 14:31
ФОТО: depo.ua
Суд повернув 900 квадратних метрів майнового комплексу Славутським комунальникам
Суд повернув 900 квадратних метрів майнового комплексу Славутським комунальникам

Прокуратура Хмельниччини відстояла в суді черговий майновий комплекс КП "Облпаливо”, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби облпрокуратури.

Міськрайонний суд задовільнив позовні вимоги прокурорів і визнав недійсним договір купівлі-продажу майнового комплексу Славутського паливного складу комунального підприємства "Облпаливо" (будівлі, гаражі, стрілочний перевод, естакада, під’їзна залізнична колія, майданчик та інше) загальною площею близько 900 кв. метрів. 

Ця угода укладена у 2013 році між Хмельницькою обласною радою та жителем Теофіпольського району.

"В суді доведено, що укладання договору майнового комплексу провели на аукціоні з порушенням вимог законодавства за відсутності обов’язкового волевиявлення власника майна - обласної ради. Про це свідчить і те, що частину вказаного  майна не було включено до переліку об’єктів комунальної власності, які підлягають продажу, - деталізують справу в прес-службі відомства. - Крім того, маючи оціночну вартість на момент реалізації майнового  комплексу у сумі понад 1 млн грн, його було продано за 751 тис гривень."

Відтак суд прийняв рішення визнати недійсним спірний договір купівлі-продажу майна, яке належить територіальній громаді сіл, селищ та міст області. 

Нагадаємо, нещодавно Вищий господарський суд України прийняв остаточне рішення щодо визнання недійсним договору купівлі-продажу майнового комплексу Шепетівського паливного складу комунального підприємства "Облпаливо” площею майже 4000 кв. м. та вартістю 652 тис гривень.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт