Суд поновив на посаді звільненого по атестації хмельницького даішника

Колишній командир взводу роти ДПС ГУНП в Хмельницькій області, капітан поліції виграв суд на поновлення на посаді
Depo.
25 серпня 2016 15:20
ФОТО: depo.ua
Суд поновив на посаді звільненого по атестації хмельницького даішника
Суд поновив на посаді звільненого по атестації хмельницького даішника

У Хмельницькому суд визнав неправомірним звільнення з посади даішника за рішенням атестаційної комісії, передає Depo.Хмельницький.

Як йдеться в ухвалі Хмельницького окружного адмінсуду, протокол засідання атестаційної комісії ГУНП у Хмельницькій області всупереч вимогам пунктів 11, 15, 20 розділу IV Інструкції про порядок проведення атестування поліцейських, не містить відомостей про результати розгляду та обговорення комісією всіх матеріалів, зібраних на позивача.

У вказаному протоколі не відображений хід проведення співбесіди з позивачем, зміст питань, які ставилися позивачу, та відповіді на них, відсутнє посилання на матеріали, на підставі яких прийняте зазначене рішення.

Натомість, протокол містить лише результати тестування правоохоронця. Тож, рішення про звільнення є немотивованим.

У судовому рішенні також сказано, що відповідач (ГУ НП в Хмельницькій області) не надав належні та допустимі докази, які підтверджують висновки комісії.

В ухвалі йдеться й про те, що результати плідної роботи підрозділу під керівництвом згаданого даішника, а також те, що він виконував службові обов’язки в зоні проведення Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей і є учасником бойових дій, не враховані комісією. Натомість, для рішення керівництва ГУ НП підтримати позицію атестаційної комісії немає достатніх підстав.

Постанова Хмельницького окружного адміністративного суду може бути оскаржена до Вінницького апеляційного адміністративного суду протягом десяти днів з дня її отримання.

 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті