UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Суд не довів провини головлікаря Летичівської ЦРЛ, що надув у Драгер 0,19 проміле

Летичівський суд закрив провадження у справі щодо відмови головлікаря ЦРЛ пройти алкотест у обласному наркодиспансері

Суд не довів провини головлікаря Летичів…

Про це повідомили у прес-службі Апеляційного суду області, передає Depo.Хмельницький.

Провадження у справі про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст.130 КУпАП (відмова особи, яка керує транспортним засобом, від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного сп'яніння), закрити за відсутності складу адмінправопорушення. Таку постанову виніс Летичівський районний суд, розглянувши матеріали справи про притягнення до адміністративної відповідальності головного лікаря Летичівської центральної райлікарні.

Як встановив суд, ввечері 12 лютого 2018 року в райцентрі патрульні поліцейські зупинили автомобіль головного медика Летичівщини через те, що у нього не горіла одна фара. У процесі спілкування правоохоронці зробили припущення, що водій нетверезий. Тож запропонували йому пройти тест на наявність алкоголю на Драгері. Лікар погодився, проте жодна зі спроб продути прилад не дала результату.

Відтак поліцейські, за згодою медика, повезли його для проходження цієї процедури у місцеву лікарню. Як виявилося, Драгер там не працює, а от щодо виявлення вмісту алкоголю за аналізом крові заперечили самі правоохоронці, оскільки сумнівалися у достовірності результату дослідження, проведеного в очолюваному ним медзакладі.

Тому запропонували медику поїхати до Хмельницького наркодиспансеру. За результатами проведеного там дослідження, в крові головлікаря виявлено 0.192% проміле алкоголю. Ця цифра фігурує у складеному в диспансері Акті медичного огляду.

Суд зауважує, що порядок огляду на стан алкогольного сп‘яніння визначений ст. 266 КУпАП, та спільним наказом МВС і МОЗ України від 09.11.2015 № 1452/735, якими також регламентовано граничну кількість наявність алкоголю, що підтверджує стан сп'яніння, - 0,2 % проміле.

"Вивчивши та проаналізувавши матеріали справи, суд приходить до висновку, що вина у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 КУпАП (відмова особи, яка керує транспортним засобом від огляду на стан алкогольного сп‘яніння) не доведена, а працівниками поліції не надано доказів підтвердження факту відмови від проходження експертизи", - зазначив у постанові суд.

Судове рішення не набрало законної сили і може бути оскаржене до апеляційної інстанції.

Нагадаємо, нещодавно до відповідальності за нетверезе водіння притягнули секретаря Хмельницької міськради Кривака.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme