Суд над "свободівцями" у справі 31 серня 2015 року відклали

Підготовче судовае засідання тепер відбудеться 7 жовтня
Depo.
24 вересня 2016 18:29
ФОТО: depo.ua
Суд над "свободівцями" у справі 31 серня 2015 року відклали
Суд над "свободівцями" у справі 31 серня 2015 року відклали

23 вересня 2016 року мало відбутися підготовче судове засідання у справі учасників акції протесту біля парламенту 31 серпня 2015 року, яких звинувачують у масових заворушеннях, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на допив в ФБ ВО "Свобода".

Причиною переносу -  помилка сторони обвинувачення.

Кажуть, суд не зміг належно повідомити про засідання одного з підозрюваних - Володимира Райфа. Прокуратура вказала в обвинувальному акті хибну адресу, тож ні судова повістка, ні особистий візит судового працівника не змогли забезпечити явку на суд.

"Суддя наголосив, що суд виконав усі умови, аби підозрюваний з'явився на попередньому засіданні. Своєю чергою, прокурор Артем Шевченко подав клопотання про оголошення Володимира Райфа у розшук, адже він після того, як йому змінили запобіжний захід і випустили з-під варти, нібито втік," – йдеться в дописі.

Суддя відхилив клопотання прокурора щодо оголошення Володимира Райфа в розшук і зобов'язав обвинувачення вирішити питання з доправленням підозрюваного на суд. Судове засідання перенесли на 14:00 7 жовтня.

Лідер "Свободи" Олег Тягнибок висловив своє бачення ситуації: "Прокуратура показала себе дуже непрофесійно. Навіть у повістці для мене, якої, згідно з законом, не мало бути, містилися помилки в моєму імені, адреса була вказана неправильно. Таких же помилок було допущено щодо учасників процесу. Ми вимагаємо припинити політичні переслідування, вимагаємо чесного суду." 

Нагадаємо, як обвинувачувані участь у засіданні беруть: заступник Голови ВО "Свобода", очільник націоналістичної фракції у Київській міській раді, автор терміну "Революція гідности" Юрій Сиротюк, керівник Харківської обласної "Свободи" Ігор Швайка, очільник Київської обласної "Свободи", керівник націоналістичної фракції у Київській облраді Ігор Сабій, депутат Кіровоградської облради від "Свободи", доброволець "Карпатської Січі" Максим Дескат, депутат Хмельницької облради від "Свободи" волонтер Віктор Бурлик, депутат Броварської міськради від "Свободи", доброволець російсько-української війни Сергій Бойко, волонтер Олексій Логвін, член Політради ВО "Свобода" Едуард Леонов, заступники керівника Одеської обласної "Свободи" Костянтин Василець та Гліб Громов, донецький журналіст Артем Фурманюк, лідер "Чорного комітету" Богдан Тицький та інші.

 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт