Суд дозволив перевірити "дітище" Нагути

Діяльність ТОВ з ознаками фінансової піраміди, засновником якої є Нагута, перевірять правоохоронці
Depo.
28 грудня 2016 14:33
ФОТО: depo.ua
Суд дозволив перевірити "дітище" Нагути
Суд дозволив перевірити "дітище" Нагути

Тернопільський міськрайонний суд призначив позапланову ТОВ, засновником якого є хмельничанин Нагута, передає Depo.Хмельницький з посиланням на НГП.

Планують провести перевірку дотримання вимог податкового законодавства службовими особами TOB "Хелікс Кепітал Україна" (Хмельницький) за період з 1 вересня 2014 року до 14 грудня 2016 року.

Досудове розслідування встановило, що службові особи компанії, що має ознаки фінансової піраміди, здійснюють свою діяльність на території Тернопільської області та інших областях України по залученню грошових коштів від фізичних осіб. Останнім обіцяється отримання надприбутків, оскільки грошові кошти в подальшому начебто інвестуються в групу іноземних інвестиційних компаній, хоча насправді вказане товариство не набуло статусу фінансової установи, що не дозволяє здійснювати інвестиційну діяльність на території України.

Таким чином отримані шляхом обману кошти від фізичних осіб незаконно ними привласнювались та легалізовувались, вважають правоохоронні органи.

Нагадаємо, хмельничанину Дмитру Нагуті інкримінують шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою группою.

Йому загрожує позбавлення волі від п'яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.

 Його затримали як керівника піраміди "Хелікс", пізніше підозрюваного випустили на свободу "під заставу" у 5 мільйонів гривень. Але компанія називає скандал роздмуханим "жовтою" пресою і переконує вкладників відкликати заяви з поліції

Тернопільський суд відмовив слідству у доступі до банківських карток Дмитра Нагути та "Хеліксу".

Під заставу у 2,5 мільйони гривень кожен вийшли й два інших засновників фінансової піраміди.

До поліцейських звернулися понад сотня громадян сум збитків яких сягає понад 10 мільйонів гривень.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВК