UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Сучасний ЦНАП відкрили в Старосинявській ОТГ

Більше 20 тисяч жителів громади отримали доступ до якісних адмінпослуг

Сучасний ЦНАП відкрили в Старосинявській…

Сьогодні, 29 березня, у Старосинявській об'єднаній територіальній громаді відбулися урочистості з нагоди відкриття Центру адміністративних послуг, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією сайту облради.

До створення Центру долучилися українські та шведські експерти Програми "U-LEAD з Європою", які надали допомогу в інституційному створенні ЦНАП, реконструкції інтер'єру приміщення, а також в оснащенні центру меблями та сучасною технікою зі спеціалізованим програмним забезпеченням. Завдяки новому ЦНАП понад 20 тисяч жителів громади отримали доступ до якісних адмінпослуг.

У ЦНАП працюватимуть 19 спеціалістів, які пройшли навчання з підвищення кваліфікації, спеціально розроблене експертами Програми. Плата за надані послуги надходитиме до бюджету громади.

У значній для всієї громади події взяли участь голова обласної ради Михайло Загородний, представники міжнародного проекту U-LEAD, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, керівники організацій, установ та мешканці Старосинявської громади.

Старосинявський ЦНАП став ще одним прикладом ефективного партнерства між громадою та міжнародною донорською програмою. Спеціалісти ЦНАП пройшли навчальні тренінги для підвищення кваліфікації спеціально розроблені в рамках програми.

За словами голови облради Михайла Загородного, Хмельниччина є однією з областей, яка у 2015 році активно увійшла у процес децентралізації. На сьогодні область налічує 39 об'єднаних територіальних громад. Старосинявська ОТГ однією з перших розпочала свою діяльність та майже три роки демонструє успішні результати.

"Реформа децентралізації дала можливість об'єднаним територіальним громадам відчути себе спроможними. Завдяки потужній бюджетній підтримці з боку держави у місцевих бюджетах акумулюється потужний фінансовий ресурс, який громади на свій розсуд спрямовують на першочергові потреби. Як от, за останній рік Старосинявська ОТГ збільшила власні надходження більше як на 50%," - зазначає очільник обласної ради.

Окрім того, Михайло Загородний наголосив, що співпраця з Програмою "U-LEAD з Європою" стала надзвичайно корисною для області, адже це дає змогу не лише відкривати сучасні та комфортні центри надання адміністративних послуг, де мешканці зможуть отримати послуги якісно та зручно, а й отримати безцінний досвід роботи з міжнародними партнерами.

Нагадаємо, рік тому відбулося урочисте підписання меморандуму про співпрацю ОТГ з компанією SKL International.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook