Столичне товариство платитиме повною мірою за оренду "сонячної" землі

Власник сонячної електростанції платитиме в бюджет майже 100 тис грн. за оренду державної землі
Depo.
19 липня 2016 12:36
ФОТО: depo.ua
Столичне товариство платитиме повною мірою за оренду "сонячної" землі
Столичне товариство платитиме повною мірою за оренду "сонячної" землі

Господарський суд задовільнив позов Хмельницької місцевої прокуратури про внесення змін до договору оренди земельної ділянки, укладеного між Летичівською райдержадміністрацією та ТОВ "Енерджі стрім", повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу прокуратури.

Столичне товариство упродовж 49 років має право на оренду земельної ділянки державної власності площею понад 7 га, для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (сонячної електростанції).

"В угоді зазначено, що нормативна грошова оцінка земельної ділянки становить більше 3,3 млн гривень. Згідно з вимогами податкового законодавства мінімальний розмір орендної плати за вказані землі повинен бути не менше 3 відсотків від розміру нормативної грошової оцінки, а кошти вносяться на бюджетний рахунок відповідної ради. У договорі ж така плата обумовлена в десятки разів менша - 3500 гривень за 1 гектар у рік",  - йдеться у повідомленні.

Невідповідність розміру орендної плати врівноважать.

За рішенням суду річна плата за користування зазначеною земельною ділянкою поповнить місцевий бюджет майже на 100 тис. гривень.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький