UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Статисти проаналізували цінову політику в липні на Хмельниччині

В липні порівняно з попереднім місяцем індекс споживчих цін становив 99,8%, з початку року – 102,5% 

Статисти проаналізували цінову політику…

Про це Depo.Хмельницький повідомили в облстатуправлінні.

Ціни на продукти харчування та безалкогольні напої в липні знизились на 0,1%. Найбільше - на 14,5% подешевшали овочі, на 0,9–0,3% – молоко, сири, продукти переробки зернових, морозиво. З продуктів переробки зернових на 3,2% –1,4% зменшились ціни на крупи ячні, гречані, манні, пшоно, навпаки, додали в ціні вівсяні пластівці (1,9%) та пшеничне борошно (1,3%).

Через сезонні знижки і розпродаж одяг та взуття подешевшали на 2,9%, зокрема, одяг – на 2,9%, взуття – на 2,8%. Зниження цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 2,9% відбулось за рахунок зменшення тарифів на природний газ на 10,3%.

На зниження цін на транспорт загалом (на 0,7%) вплинуло здешевлення палива та мастил (на 3,4%) та автомобілів (на 1,3%).

Підвищення цін на 2,8–0,7% відбулось на цукор, макаронні вироби, сіль, хліб, рис, кисломолочну продукцію, рибу та продукти з риби, безалкогольні напої, фрукти. Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби зросли на 1,2%, у т.ч. на тютюнові вироби – на 1,6%, алкогольні напої – на 0,9%.

У сфері охорони здоров’я ціни збільшились на 0,8%, зокрема, на послуги санаторно-курортних установ – на 5%, консультативні послуги – на 2,8%, послуги лікарень – на 2,1%, фармацевтичну продукцію – на 0,7%.

Подорожчали обслуговування та ремонт власних транспортних засобів - на 8,5%, а також проїзд у залізничному пасажирському транспорті (на 3,8%), зокрема, у приміському поїзді – на 21,7%, міжміському – на 2,2%.

Зазнали підвищення ціни на послуги ресторанів та готелів - на 0,6%, предмети домашнього вжитку, побутову техніку та поточне утримання житла - на 0,3%.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook