Стартує амбітний українсько-польський молодіжний проект

Участь в проектах відбуватиметься за принципом 50:50
Depo.
22 червня 2016 08:43
ФОТО: depo.ua
Стартує амбітний українсько-польський молодіжний проект
Стартує амбітний українсько-польський молодіжний проект

Українські та польські організації з липня зможуть подавати в обох країнах заявки на конкурс щодо реалізації різноманітних проектів у рамках українсько-польського молодіжного обміну, повідомляє Depo.Хмельницький з посилання на Укрінформ.

“На початку липня ми оголосимо конкурс на проекти та програми для українських та польських молодіжних й освітніх організацій, щоб вони отримали підтримку на реалізацію двосторонніх проектів, які відбуватимуться як в Україні, так і в Польщі”, - каже заступник міністра молоді та спорту, голова української підгрупи Українсько-Польської Ради обміну молоддю Олександр Ярема.

Власне таким є результат візиту до Варшави високопосадовця.

“Ми домовилися, що в кожному молодіжному проекті має брати участь не менше 10 осіб - 5 українців і 5 поляків, і він має тривати не менше як 5 днів”, - заявив заступник міністра.

Спектр діяльності в рамках реалізації проектів з обміну молоддю є широким: мистецькі, культурні, освітні, спортивні заходи тощо.

У проектах може брати участь як шкільна, так і студентська молодь, а також молоді люди, які не навчаються у школах чи вишах. Йдеться про молодь з різних регіонів, великих міст та невеликих містечок і сіл.

Передбачається, що проекти можна буде реалізовувати як на території однієї з країн, так і обох разом. Для втілення проектів до кінця року Україна виділила 500 тис. грн, а Польща – 4 млн злотих (понад 1 млн дол). 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький