ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Старокостянтинівський "Водоканал" завдав бюджету більше мільйона гривень втрат

Чотирьох посадових осіб підприємства притягнуто до адміністративної відповідальності
Depo.
22 серпня 2015 14:08
ФОТО: depo.ua
Старокостянтинівський "Водоканал" завдав бюджету більше мільйона гривень втрат
Старокостянтинівський "Водоканал" завдав бюджету більше мільйона гривень втрат

Про це із посиланням на прес-службу ОДА пише Depo.Хмельницький.

Держфінінспекція Хмельниччини після ревізії підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Водоканал» міста Старокостянтинів виявила фінансових порушень на суму майже 1,2 мільйона гривень.

"Підприємством, всупереч законодавству, надано необґрунтовані субсидії та пільги населенню з оплати послуг з технічного обслуговування внутрішньо-будинкових мереж водопостачання та водовідведення на загальну суму 598,61 тис. грн, витрати на які відшкодовані за рахунок бюджетних коштів", - повідомляє сайтХмельницької ОДА.

Як йдеться в повідомленні, кошти в сумі 300 тисяч гривень, які надійшли з міського бюджету на поповнення статутного фонду для капітальний вкладень, всупереч законодавству використано на інші цілі, а саме на сплату податків та єдиного соціального внеску і на оплату вартості споживчої електроенергії.

Окрім того, підприємством оплачено вартість виготовлення технічної документації, яка фактично відсутня, на загальну суму 105,36 тисяч гривень.

Внаслідок невжиття заходів щодо своєчасного стягнення дебіторської заборгованості, яка виникла через несвоєчасну сплату платежів за водопостачня і водовідновлення та по якій сплив термін її стягнення, підприємством втрачено доходи на суму 85,06 тис. гривень.
Внаслідок ревізії чотирьох посадових осіб підприємства притягнуто до адміністративної відповідальності та проінформовано правоохоронні органи.

Більше про махінації - на khm.depo.ua