Старокостянтинівські перевізники порушують рішення виконкому міськради

У Старокостянтинові перевізники беруть з школярів чотири гривні за проїзд
Depo.
4 листопада 2016 13:19
ФОТО: depo.ua
Старокостянтинівські перевізники порушують рішення виконкому міськради
Старокостянтинівські перевізники порушують рішення виконкому міськради

У Старокостянтинові з учнів шкіл почали вимагати у автобусах повну вартість квитка, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Першу міську".

Під час осінніх канікул перевізники припинили пільгові перевезення школярів. 

"На моїх очах дійсно за проїзд взяли чотири гривні і причому в усіх автобусах і в усіх напрямках. Я зробила зауваження кондуктору по маршруту №2, (перевізник Гулий). В маршруті №3 ( перевізник Савченко) кондуктор взагалі мене не слухала і щось своє доказувала, що за своїх власних дітей вона платить повну ціну, а водій навіть хотів мене висадити з автобуса", - повідомила депутат Старокостянтинівської міськради Світлана Івонько.

До слова, під час осінніх канікул у місті продовжують працювати музична, спортивна, художня школа та інші гуртки, на які діти вимушені доїжджати за завищеними цінами.

"На виконкомі вирішили, що діти в осінні, зимові і весняні канікули мають їздити за пільговою ціною, крім літніх канікул", - додає депутат.

Згідно рішення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради, на 2016-2017 навчальний рік вартість проїзду на міських маршрутах загального користування для дітей шкільного віку (крім учнів шкіл міста Старокостянтинів, які проживають в мікрорайоні Вокзал ІІ) у розмірі дві гривні – щоденно, крім неділі.

У автобусах міста продовжуть продавати школярам квитки по чотири гривні.

 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та