ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Старокостянтинівська міськрада приховує інформацію від громади

Громадські активісти марно намагаються добитися відкритості від міських чиновників
Depo.
9 березня 2016 14:20
ФОТО: depo.ua
Старокостянтинівська міськрада приховує інформацію від громади
Старокостянтинівська міськрада приховує інформацію від громади

Громадські активісти Старокостянтинова заявляють, що міська рада є закритою для людей, передає Depo.Хмельницький з посиланням на Старокостянтинів небайдужий.

"З часом все більше і більше переконуюсь, що незважаючи на події останніх років, влада в Україні (в т.ч. в Старокостянтинові) і не думає змінюватись, а відповідно якісні зміни в житті ми можемо побачити лише в тому випадку, коли самі їх реалізуємо", написав на сторінках видання голова ГО "Старокостянтинів небайдужий" Сергій Пікуль.

Влада, де тільки може, проявляє своє небажання працювати, некомпетентність, а почасти і суцільне нехтування законодавством, - вважає активіст. Наочним прикладом такої ситуації в Старокостянтинові є відсутність діалогу влади з громадськістю та робота міської ради по наданню інформації про свою діяльність.

В Україні для забезпечення діалогу місцевої влади з громадськістю передбачено такий інструмент, як проведення громадських слухань. В Старокостянтинові громадські слухання переважно відбуваються за такою схемою:

1.Для проведення слухань обирається будній день та робочий час;
2.На слухання в наказовому порядку збирають працівників різних служб міської ради;
3.Виносяться не досконало опрацьовані та не вивчені питання.

Сергій Пікуль пише, що звертався до міськради із проханням надати сканкопії договорів, укладених на висвітлення діяльності міської ради у засобах масової інформації протягом 2015 року.

Ніби-то це не секретна інформація, проте працівник міськради, відповідальний за доступ до публічної інформації, відмовив у наданні таких документів.

Тож, складається враження, що міським чиновникам є що приховувати.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та