Староконстянтинівського мера підозрюють у зловживанні владою

Кримінальне провадження перекваліфікували з хабарництва
Depo.
4 листопада 2016 21:17
ФОТО: depo.ua
Староконстянтинівського мера підозрюють у зловживанні владою
Староконстянтинівського мера підозрюють у зловживанні владою

Військова прокуратура Хмельницького гарнізону перекваліфікувала кримінальне провадження щодо посадовців Старокостянтинова, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на ХОДТРК.

З-поміж фігурантів справи - посадові осіби Старокостянтинівської мерії разом з її очільником Миколою Мельничуком та службовці військової частини.

Спочатку її фігурантів підозрювали у хабарництві, та вже після дослідження вилученої документації  статтю змінили. Відтепер  підозрюють у зловживанні службовим становищем.

"Є підстави вважати, що сплачені бюджетні кошти за ремонт будівель були сплачені на підставі відповідних документів, які говорять про те, що, ніби-то, проводилися ремонти в певний час. Хоча будівлі вже були заселені і люди проживали," - розповідає військовий прокурор Хмельницького гарнізону Олексій Стражник.

Кримінальне провадження розслідується за ч. 2 ст. 410 ККУ - викрадення заволодіння, привласнення військового майна, зокрема коштів, шляхом зловживання службовим становищем.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років.

Наразі військова прокуратура жодному із фігурантів справи підозру не оголосила. Слідчі дії тривають.

Нагадаємо, наприкінці жовтня слідство розпочалося через інцидент кількарічної давності, коли, начебто, двічі  оплатили одні й ті ж ремонтні роботи у військовій частині. Першого разу - за кошти благодійників, вдруге - за рахунок місцевого бюджету. 

В ділі неостанім фігурантом є мер і міська влада.

Микола Мельничук - мер Старокостянтинова заявив, що не боїться обшуків, коли  правоохоронці приїхали з судовою ухвалою на тимчасове вилучення документації міської ради у рамках кримінального провадження.

Мова йде про нецільове використаання бюджетних коштів на ремонт казарм військової частини А5202.