Староконстянтинівський мер заветував звернення депкорпусу щодо екопроблем

Тепер депутатам треба зібрати 2/3 голосів, щоб таки звернутися до міністра екології та природних ресурсів України
Depo.
20 жовтня 2016 21:44
ФОТО: depo.ua
Староконстянтинівський мер заветував звернення депкорпусу щодо екопроблем
Староконстянтинівський мер заветував звернення депкорпусу щодо екопроблем

Старокостянтинівський міський голова Микола Мельничук наклав вето на зверення депутатів до екологічної інспекції та міністра екології щодо порушень на акумуляторному заводі, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Першу міську".

Депкорпус клопотав перед міністерством щодо призначення перевірки та просив взяти під особистий контроль діяльність підприємства ТОВ "Мегатекс Індастріал".

Депутати міськради ледь зібрали необхідну кількість голосів, аби прийняти рішення щодо діяльності акумуляторного заводу. Провладні депутатські фракції на чолі з секретарем ради та міським головою виступали проти прийняття звернень.

"Вочевидь, міський голова чинить так, аби проблеми, які існують на акумуляторному заводі не набули всеукраїнського розголосу. Хоча насправді всі ми розуміємо наскільки серйозною є ця ситуація. Але ні екологічна інспекція, ні департамент екології облдержадміістрації до суду звертатись не поспішають. Ніхто у цій справі не хоче брати на себе відповідальність. А міський голова, який перш за все, мав би дбати за екологічну безпеку громади, яку він представляє, відстоює інтереси власникв заводу," - каже автор звернень і депутат Олександ Афанасьєв. 

Тепер депутатам, аби подолати вето міського голови, потрібно набрати 2/3 голосів від загального складу ради на позачерговій сесії 21 жовтня.

На засіданні мають повторно розглянути зупинене звернення.

Нагадаємо, з серпня 2016 року депутати намагались прийняти рішення, яке б стосувалось контролю діяльності акумуляторного заводу

Вже наприкінці вересня обласна екоінспекція внесла подання до департаменту екології та природних ресурсів Хмельницької ОДА про анулювання дозволу на спеціальне водокористування наданого ТОВ "Мегатекс Індастріал". Також направила лист до Нацполіції для виявлення місця перебування забрудненого грунту з акумуляторного заводу і передала матеріали позапалнової перевірки Старокостянтинівській міжрайонній прокуратурі.

Тим часом, У Староконстянтинові спеціальна комісія пильнує роботу акумуляторного заводу.

 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт