Староконстянтинівський акумуляторний завод працюватиме й надалі

Немає підстав анулювати дозвіл на спеціальне водокористування ТОВ "Мегатекс Індастріал"
Depo.
3 жовтня 2016 14:20
ФОТО: depo.ua
Староконстянтинівський акумуляторний завод працюватиме й надалі
Староконстянтинівський акумуляторний завод працюватиме й надалі

Порушень в діяльності Староконстянтинівського акумуляторного заводу, які б стали підставою для його зупинки, Департамент екології та природних ресурсів Хмельницької облдержадміністрації не знайшов, повідомляє Depo.Хмельницький.

В серпні представники Держекоінспекції у Хмельницькій області провели позапланову перевірку ТОВ "Мегатекс Індастріал", під час якої було виявлено ряд порушень вимог природоохоронного законодавства. За результатами перевірки підприємству надали приписи на усунення виявлених порушень з встановленням термінів на їх усунення. Також провели розрахунок шкоди, завданої навколишньому природному середовищу внаслідок використання земельної ділянки не за цільовим призначенням.

"У вересні перевірили, як виконуються приписи. Один із пунктів припису, яким зобов’язано підприємство виконати умови дозволу на спеціальне водокористування, а саме встановити І пояс зони санітарної охорони, не виконаний, - йдеться на сайті облдержадміністрації. - Держекоінспекція області внесла подання до Департаменту екології та природних ресурсів Хмельницької обласної державної адміністрації про анулювання дозволу № 1068 від 10.03.2016 року на спеціальне водокористування виданого товариству."

Підставою було невиконання заходів щодо охорони та раціонального використання води, а саме не дотримання та не винесення І поясу санітарної охорони радіусом 30 метрів для 5 трубчатих колодязів.

Висоновок зрештою такий – немає підстав Департаменту для анулювання дозволу на спеціальне водокористування.

Рішення   дозвільного   органу   про   анулювання   документа дозвільного характеру може бути оскаржено до адміністративного суду.

Нагадаємо, питання по акумуляторному заводу вже не раз ставало каменем спотикання в роботі сесії Старокостянтинівської міськради.

Нещодавно підприємство притягнули до адміністративної відповідальності і зобов'язали сплатити штраф у розмірі 26 тисяч гривень.

Директор же заводу всіляко противиться депутатським перевіркам і не допускає обранців на територію заводу.

Екологи ж, в свою чергу, ініціюють прокурорську перевірку Староконстянтинівського заводу.

Читайте також: Староконстянтинівську владу звинувачують в екологічній катастрофі

Більше про події Хмельниччини