Староконстянтинів "штормить" через львівське сміття

Місцеві стверджують, що на полігон звозять відходи без належних документів

Depo.
20 травня 2017 12:09
ФОТО: depo.ua

Ні документів, ні проекту, а сміття везуть зі ЛЬвова тоннами щодня, - обурюються старокостянтинівці, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Старокостянтинів небайжужий".

"Вивчивши наші можливості та кількість відходів, вивчивши загальноукраїську ситуацію попередні інвестори побачили, що немає можливості вкладати гроші в наше сміттєзвалище," - про це під час зустрічі з активістами повідомив керівник Старокостянтинівського комбінату комунальних підприємств Володимир Булич.

У зв'язку з цією інформацію присутніх на зустрічі ще більше зацікавило: як же, в таких безперспективних для інвестора умовах, збирається працювати ТОВ "Екостаркон" - фірма із статутним капіталом у 10 тис. грн, яка береться реалізувати проект на суму близько 20 мільйонів євро.

Ні усіх документів, ні обіцяного проекту активістам не показали. ВІдповідно у них закралася підозра, що їх просто немає.

Згідно документів оплати, практично щодня в Старокостянтинові вже розвантажують більше 45 тонн львівського сміття - договір про це було підписано 26 квітня 2017 року.

А з вимогою скликати сесію через сотні тонн львівських відходів, мер Старокостянтинова поки на це не згодився.

Нагадаємо, в місті цьогоріч планують на облаштування сміттєзвалища витратити 495 тисяч грн.

А жителі Старокостянтинова обурюються ситуацією на місцевому сміттєзвалищі і "прийомкою" львівського сміття.

1 березня привезли на сміттєєзвалище Старокостянтинова дві вантажівки львівського сміття по 18 тонн кожна. А у договорі підписаному Старокостянтинівською міською владою з Львівспецкомунтрансом не вказано максимальної кількості сміття для утилізації на місцевому сміттєзвалищі.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп у Фейсбук та Твітері