Спрощенці на Хмельниччині вже сплатили 424 мільйони гривень єдиного податку

В області використовують спрощену систему оподаткування понад 40 тисячі фізичних осіб-підприємців та 6,5 тисячі – юридичних осіб

Протягом першого півріччя 2019 року підприємці Хмельницької області, які працюють за спрощеною системою оподаткування, відрахували до місцевих бюджетів краю понад 424 мільйони гривень єдиного податку. А це майже на 60 мільйонів гривень більше, ніж в аналогічному періоді минулого року, передає Depo.Хмельницький.

При цьому, як розповідають в прес-службі ДФС області, індикативний показник виконано на 109%, понад очікування надійшло більше 33 мільйонів гривень.

"Малий бізнес регіону впродовж останніх років демонструє показники сталого та впевненого зростання. Дякуючи сумлінню підприємливих подолян, які забезпечують роботою себе та дають роботу іншим, ми сьогодні спостерігаємо наповнення місцевих бюджетів реальними коштами. До того ж підприємці краю не лише сумлінно сплачують податки, але й декларують легальну працю, закликаючи до цього своїх ділових партнерів", – підкреслила заступник начальника Головного управління ДФС у Хмельницькій області Тетяна Процюк.

Традиційно левову частку надходжень єдиного податку забезпечують підприємці – фізичні особи області, які цьогоріч поповнили скарбниці місцевих громад на понад 270 мільйонів гривень. Юридичні особи, тобто платники третьої групи спрощеної системи оподаткування, забезпечили сплату до місцевих бюджетів 56 мільйонів гривень. Сільгоспвиробники на четвертій групі оподаткування спрямували до громадських скарбниць 98,5 мільйона гривень.

В області використовують спрощену систему оподаткування понад 40 тисячі фізичних осіб-підприємців та 6,5 тисячі – юридичних осіб. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький