Спортсмени Хмельниччини цьогоріч здобули більше 60 медалей на міжнародних турнірах

На Всеукраїнських змаганнях представники області завоювали майже півтори тисячі нагород

Такі досягнення спортсменів краю озвучили на колегії облдержадміністрації, повідомляє Depo.Хмельницький.

У 2018 році на чемпіонатах світу та Європи з олімпійських видів спорту спортсмени області здобули 14 медалей, з неолімпійських - 48. На Кубках України та Всеукраїнських змаганнях членами збірних ко­манд області здобуто 784 медалі з олімпійських видів спорту та 521 - з неолімпійських.

9 нагород спортсмени області привезли із Всесвітньої Гімназіади у Ма­рокко, де збірна України здобула перше місце у загальному заліку.

Членами збірних команд України з олімпійських видів спорту є 38 спорт­сменів, кандидатами - 53. Членами збірних команд з неолімпійських видів спорту - 62 спортсмена, кандидатами - 66, у резерві 67 спортсменів.

За результатами участі спортсменів у національних і міжнародних зма­ганнях присвоєно звання майстрів спорту України міжнародного класу 10 спортсменам, 54 - майстрів спорту та 5 - заслужених тренерів України.

Нагадаємо, на будівництво Палацу Спорту у Хмельницькому виділять 27 мільйонів гривень з державного бюджету.