Спортсмени Хмельниччини цьогоріч здобули більше 60 медалей на міжнародних турнірах

На Всеукраїнських змаганнях представники області завоювали майже півтори тисячі нагород

Спортсмени Хмельниччини цьогоріч здобули…

Такі досягнення спортсменів краю озвучили на колегії облдержадміністрації, повідомляє Depo.Хмельницький.

У 2018 році на чемпіонатах світу та Європи з олімпійських видів спорту спортсмени області здобули 14 медалей, з неолімпійських - 48. На Кубках України та Всеукраїнських змаганнях членами збірних ко­манд області здобуто 784 медалі з олімпійських видів спорту та 521 - з неолімпійських.

9 нагород спортсмени області привезли із Всесвітньої Гімназіади у Ма­рокко, де збірна України здобула перше місце у загальному заліку.

Членами збірних команд України з олімпійських видів спорту є 38 спорт­сменів, кандидатами - 53. Членами збірних команд з неолімпійських видів спорту - 62 спортсмена, кандидатами - 66, у резерві 67 спортсменів.

За результатами участі спортсменів у національних і міжнародних зма­ганнях присвоєно звання майстрів спорту України міжнародного класу 10 спортсменам, 54 - майстрів спорту та 5 - заслужених тренерів України.

Нагадаємо, на будівництво Палацу Спорту у Хмельницькому виділять 27 мільйонів гривень з державного бюджету.