UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Як священники на Тернопільщині поміняли ряси на футбольні форми

Всеукраїнський турнір з міні-футболу серед священників проводять на честь блаженного священномученика Омеляна Ковча

Як священники на Тернопільщині поміняли…

Сто священників української греко-католицької церкви зійшлися у Всеукраїнському турнірі з міні-футболу на честь блаженного священномученика Омеляна Ковча, повідомляє Depo.Тернопіль з посиланням на UA: Тернопіль.

У змаганнях серед священників, які відбувалися у Тернополі на футбольному полі економічного університету, перемогла команда Стрийської єпархії. Друге місце посіла команда Львівської архиєпархії, а третє – команда з Івано-Франківська.

Всього ж у всеукраїнському турнірі брали участь команди: Тернопільсько-Зборівська, Мукачівська, Івано-Франківська, Сокальсько-Жовківська, Коломийська, Львівська, Самбірсько-Дрогобицька, Хмельницька та Стрийська.

Започаткуваний у 2016 році, міжєпархіальний турнір на честь блаженного священномученика Омеляна Ковча відбувається вже вчетверте. 

Довідково. Священник української греко-католицької церкви, капелан Омеля́н Ковч народився 20 серпня 1884 року в селі Космач Івано-Франківської області. У 1912 році працював місіонером серед українців-католиків у Югославії. Помер 25 березня 1944 році в Німецькому концтаборі Майданек.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook