ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Спілкування з митницею з електронного документообігу стає більш популярним

Хмельницькі митники перейшли на електронне спілкування з бізнесом
Depo.
10 серпня 2015 16:04
ФОТО: depo.ua
Спілкування з митницею з електронного документообігу стає більш популярним
Спілкування з митницею з електронного документообігу стає більш популярним

Майже усі підприємства нашого краю надають перевагу виключно безпаперовому спілкуванню з митницею регіону,повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на прес-службу відомства.Протягом липня поточного року 97,1 відсотка митних декларацій оформлено в електронному вигляді.

Також суттєво зменшилось проведення митних оглядів вантажів. Протягом сьомого місяця 2015 року працівниками митниці проведено 78 митних оглядів товарів. При цьому у 98 відсотках підставою проведення митних оглядів було спрацювання автоматизованої системи аналізу та управління ризиками (АСАУР). Лише 2 огляди проведено за ініціативи митного органу щодо правильності проведення митних процедур.
"Позитивна динаміка зростання сучасного та зручного для суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності Поділля спілкування з митницею у форматі електронного документообігу свідчить про прихильне ставлення бізнес-спільноти до впровадження новацій в обслуговуванні на митниці. Адже мінімізація проведення митних процедур є однією з форм спрощення спілкування суб'єктів господарювання з державою та створення сприятливих умов для ведення легального бізнесу", - зазначив начальник Хмельницької митниці ДФС Іван Бережнюк.

Більше про життя регіону читайте на Depo.Хмельницький.