Соціальна сфера на Хмельниччині повністю готова зустріти зиму

Житловий же фонд підготувався до опалювального сезону на 82%
Depo.
23 вересня 2016 17:00
ФОТО: depo.ua
Соціальна сфера на Хмельниччині повністю готова зустріти зиму
Соціальна сфера на Хмельниччині повністю готова зустріти зиму

Житло та об'єкти соціальної сфери першочергово забезпечують до періоду холодів, повідомляє Depo.Хмельницький.

Як прозвітували чиновники на останній колегії облдержадміністрації, соціальну сферу до зими підготували на 100%, зокрема: 717 шкіл, 683 ди­тячих садочки та 72 лікарні.

Чуть гірша ситуація в житловому секторі - 82% , тобто 3796 будинків. Відремонтовано 381 (79%) покрівелю, 377 (68%) опалю­вальних систем, 231 (91%) систему гарячого та 389 (88%) холодного водо­постачання, 305 (90%) електрощитових.

З метою економії коштів та енергозбереження у житлових будинках, за­кладах бюджетної сфери та інших установах та підприємствах встановлю­ються засоби обліку теплової енергії. 

Лічильниками технологічного обліку теплової енергії оснащено усі під­приємства комунальної теплоенергетики. Підприємства водопровідно-каналі­заційного господарства на 96% оснащено лічильниками технологічного обліку води та на 90% лічильниками обліку стоків.

У житлових будинках 86% квартир оснащено лічильниками холодного та 45% – гарячого водопостачання.

За рахунок різних джерел фінансування 1586 житлових будинків осна­щено засобами обліку теплової енергії, що становить 70,1% від загальної кіль­кості житлових будинків з централізованим теплопостачанням, будинковими лічильниками гарячої води оснащено 11% житлових будинків, холодної – 27 від­сотків.

Низький відсоток оснащення житлових будинків засобами обліку тепло­вої енергії в Ізяславському районі (2%) та містах Нетішин (6%), Шепетівка (19%), Славута (26%). У Полонському районі засобами обліку теплової енергії не оснащено жодного житлового будинку із централізованим теплопоста­чанням.

 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт