ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сьогодні в Мінську терористи ліпитимуть з Кучми "лоха", розводячи на Широкине

Терористи пробуватимуть розіграти карту Дебальцевого, аби змусити Україну вийти з "демілітаризованого" Широкиного
Depo.
7 липня 2015 15:55
ФОТО: depo.ua
Сьогодні в Мінську терористи ліпитимуть з Кучми "лоха", розводячи на Широкине
Сьогодні в Мінську терористи ліпитимуть з Кучми "лоха", розводячи на Широкине

Сьогодні в Мінську відбудуться чергові переговори тристоронньої контактної групи. До сьогоднішнього раунду перемовин ватажки терористів підійшли з цілим букетом односторонніх "прожектів". Це і особливий статус, і місцеві вибори нібито за українським законом, і "демілітаризація" Широкиного, і"визнання Дебальцевого не своєю зоною юрисдикції".

Останні дві "ініціативи" цілком можуть бути пов'язані в одну схему, мета якої, "розвести" Україну в особі її представника Леоніда Кучми на відступ з багатостраждального Широкиного.

Як уже писав depo.ua"демілітаризація" цього приазовського селища - це насправді відступ, адже в Широкиному українські війська утримують панівні висоти та мають можливість тримати під вогневим контролем всі шляхи, якими російсько-терористичні війська забезпечують постачання в Широкине свіжих людей, техніку та боєкомплект. Наразі терористи залишили селище, адже контроль над його частиною вартував їм дуже серйозних втрат. Але ватні війська далеко не відходили, вони всього в п'яти кілометрах.

В той же час вчора представник "ДНР" Денис Пушилін заявив, що заплановані на 18 жовтня "місцеві вибори" терористи не проводитимуть в Дебальцевому, адже це місто не є в їхній юрисдикції, бо було захоплене уже після мінських домовленостей. Тобто представник "ДНР" офіційно відмовився від Дебальцевого. Цілком очевидно, що виводити війська і втрачати контроль над стратегічно важливим залізничним вузлом, яким є Дебальцеве ДНРівці не збираються, а їхня заява - це просто частина торгів. І сьогодні терористи пробуватимуть змусити Україну обміняти віртуально українське Дебальцеве на реально українське Широкине. Мовляв, ми в односторонньому порядку відмовилися від Дебальцевого, не проводитимемо там виборів, то ж вийдіть з Широкиного і там буде сіра "демілітаризована" зона. Про те, що подібний розмін - це звичайна "розводка для лохів", зайвий раз нагадувати не треба. І відповідати на цю пропозицію Україні треба в такому ж стилі. Наприклад запропонувати в обмін на вихід з Широкиного демілітаризувати Дебальцеве. А чому б ні? І те і те території, бої на яких тривали після оформлення "Мінська-2", тому, якщо на лінії розмежування і мають бути нічийні зони, то нехай це буде і Широкине, і Дебальцеве.

І взагалі, на кожну провокативну пропозицію ватних парламентарів можна відповідати своєю не менш провокативною. І тоді або переговори зайдуть в остаточний глухий кут (а вони і так не виглядають надто перспективними), або перейдуть в більш конструктивну площину без "лохівських розводок".