ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сьогодні на Хмельниччині розпочала сівбу техніка кооперативних МТС

Розпочалася кооперативна посівна кампанія-2016
Depo.
29 березня 2016 10:49
ФОТО: depo.ua
Сьогодні на Хмельниччині розпочала сівбу техніка кооперативних МТС
Сьогодні на Хмельниччині розпочала сівбу техніка кооперативних МТС

На Шепетівщині запустили в дію комплекс кооперативних МТС, які мають спростити селянам Хмельниччини вести особисті селянські господарства і отримувати прибутки, повідомляє Depo.Хмельницький.

Перед виходом техніки в поле аграрії проводять семінар щодо нових програм ефективного рослинництва для кооперативних родин за участі провідних українських та міжнародних експертів.

Ознайомляться і чи не з усім машинно-тракторним парком кооперативу, а це - 90 тракторів та причіпної техніки. В першу чергу з тією, що задіяна в оранці, посівах, культивуванні тощо.

Ініціаторами відродження МТС є Перший національний аграрний кооператив, Український кооперативний альянс за участі Міністерства аграрної політики та продовольства України, посольства Республіки Білорусь в Україні, посольства Канади в Україні. А також за підтримки корпорації "Сварог Вест Груп", БФ "Зміцнення громад", Хмельницької облради, Полтавського університету економіки та торгівлі.

Представник міністерства АПК Наталія Присяжнюк зазначила: "Кооператив - єдиний оптимальний варіант самоорганізації людей на селі і, власне, села".

Нагадаємо, раніше ПНАК започаткував проект "Ідеальне село в Україні"
та провів кардіокросинг, провівши кардіологічні обстеження майже 22,5 тисяч селян.

Перший Національний аграрний кооператив на Хмельниччині розпочав свою активну діяльність минулого літа і зорганізував навколо себе близько 60 сіл області, а вже за 3 роки тут планують дати роботу 10 тисячам селян

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та