Сьогодні Хмельницький долучається до вшанування Дня Героїв

В місті влаштовують патріотично – мистецьку акцію "Герої не вмирають!"
Depo.
23 травня 2016 08:43
ФОТО: depo.ua
Сьогодні Хмельницький долучається до вшанування Дня Героїв
Сьогодні Хмельницький долучається до вшанування Дня Героїв

"Герої не вмирають!" - таку назву має акція, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією мерії.

Містяни вшанують українців, що присвятили своє життя боротьбі за Україну. День Героїв – це день пам'яті всіх українців, що присвятили своє життя нашій з вами свободі, тих, хто боровся і захищав Україну впродовж усіх віків.

"Під час патріотично – мистецької акції хмельничани вшанують пам'ять видатних діячів українського визвольного руху княжої та козацької доби, часів української революції та Другої світової війни, десятиліть національного спротиву ОУН-УПА та часів відродження української державності, загиблих героїв Небесної Сотні, борців за територіальну цілісність і незалежність України - вояків АТО, які є взірцем служіння українській нації для сучасної молоді," – пишуть на сайті міськради.

У концертній програмі братимуть участь муніципальний естрадно – духовий оркестр, академічний муніципальний камерний хор, Віктор Шайда, студент Хмельницького музичного училища ім. В. Заремби Сергій Гуменний, а також творчі колективи та виконавці закладів культури міста.

Акція «Герої не вмирають!» відбудеться на майданчику біля кінотеатру імені Т. Шевченка о 16.00 годині.

А ввечері, вже інші організатори, планують від того ж скверу до Майдану провести Марш Героїв.

Довідково. День Героїв або Свято Героїв — щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських вояків - борців за волю України, передусім, лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, опришків, українських січових стрільців та вояків Армії УНР, УПА та діячів ОУН.

День Героїв досі не є Державним святом.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та