UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Сметана, молоко, овочі, яйця, - що ще здорожчало на Хмельниччині

В облстатуправлінні розповіли про динаміку змін цін та послуг в листопаді

Сметана, молоко, овочі, яйця, - що ще зд…

Про це Depo.Хмельницький повідомили в облстатуправлінні.

Індекс споживчих цін по області в листопаді цього року порівняно з попереднім місяцем становив 100,2%, з початку року – 104,5%.

На 7,8–3,8% подорожчали сметана, молоко, овочі, яйця, на 1,8–0,2% – маргарин, сири, макаронні вироби, яловичина, масло, рис, безалкогольні напої, хліб, кондитерські вироби з борошна, кисломолочна продукція. Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби зросли на 1,1%: на тютюнові вироби – на 1,8%, алкогольні напої – на 0,3%. 

Підвищення цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 3,3% відбулось за рахунок збільшення тарифів на природний газ на 12,5%. Водночас плата за каналізацію зросла на 2,3%, водопостачання – на 1,1%, оренду житла, його утримання та ремонт – на 0,7% та 0,6% відповідно.

На 9,5% збільшилась плата за курси водіїв. І на 4,4–0,5% подорожчали ритуальні послуги, послуги ресторанів та готелів, товари для особистого догляду.

Ціни на продукти харчування та безалкогольні напої в області в листопаді знизились на 0,1%.

Найбільше (на 10,8%) подешевшали фрукти, на 6,9–0,2% – пшоно, цукор, пшеничне борошно, м’ясо птиці, свинина, соняшникова олія, риба і продукти з риби, гречані крупи. Одяг і взуття подешевшали на 0,5%, зокрема, одяг – на 0,6%, взуття – на 0,5%.

У сфері охорони здоров’я ціни знизились на 0,6% через здешевлення фармацевтичної продукції на 0,8%. Вартість послуг лікарень зменшилась на 0,4%.

Зниження цін на транспорт у цілому на 0,1% спричинено здешевленням автомобілів на 0,7%, палива та мастил – на 0,1%.  Серед інших товарів та послуг зниження цін відбулось у сфері відпочинку та культури (на 0,2%), зв’язку (на 0,1%). 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"