Службовий пес хмельницьких копів став кращим серед українських та чешських "колег"

Українські поліцейські-кінологи обмінялися досвідом з чеськими колегами

Повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією сектора комунікації поліції Хмельницької області.

Делегація поліцейських-кінологів з п‘яти міст України разом з чеськими кінологами пройшла тижневий навчальний курс на поліцейській базі у місті Їглава (Край Височина, Чехія).

Поліцейські-кінологи із Закарпатської, Хмельницької, Харківської, Житомирської областей та міста Києва під керівництвом Yaroslav Kraseha разом зі своїми чотирилапими напарниками пройшли тижневий курс навчання на спеціальній поліцейській тренувальній базі у місті Їглава Чеської Республіки, а також взяли участь у змаганнях з багатоборства кінологів за перехідний кубок Управління поліції Краю Височина.

Українські правоохоронці разом з чеськими колегами відпрацьовували навички затримання небезпечних злочинців за допомогою службових собак. Найкращою у цій дисципліні була визнана німецька вівчарка з кінологічного центру Головного управління Національної поліції Хмельницької області.

По завершенні курсу українські кінологи отримали від голови поліції краю сертифікати та домовилися про подальшу співпрацю. Вже у жовтні поточного року запланований візит чеських кінологів до кінологічного центру поліції Хмельницької області, на базі якого вони проведуть тренінг для українських колег.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Мітки: #поліція