Службові особи комунального підприємства штучно "влізли" у великий борг

Посадовці КП використовували гроші на закупівлю різного роду товарів, а не за призначенням
Depo.
7 вересня 2016 14:38
ФОТО: depo.ua
Службові особи комунального підприємства штучно "влізли" у великий борг
Службові особи комунального підприємства штучно "влізли" у великий борг

На Хмельниччині нецільове використання коштів посадовцями комунального підприємства призвело до заборгованості за газ у сумі понад 5,3 млн гривень, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу прокуратури.


"Старокостянтинівською місцевою прокуратурою виявлено факт зловживання службовим становищем службовими особами одного з комунальних підприємств, що спричинило тяжкі наслідки - багатомільйонну заборгованість перед НАК "Нафтогаз України", - йдеться у повідомленні.

Як зазначив керівник місцевої прокуратури Василь Сліпець, на рахунки цього КП постійно надходили кошти за надання послуг із теплопостачання і підігріву води. Однак, півтора року посадовці підприємства не повністю розраховувались перед Нафтогазом за спожите "блакитне" паливо, а використовували гроші на закупівлю різного роду товарів та інші потреби.

"Як наслідок, незважаючи на майже повну оплату споживачами наданих комунальним підприємством послуг та компенсацію державою у вигляді субсидій, службовими особами КП допущено нецільове використання коштів, що призвело до виникнення у підприємства боргу за газ у сумі понад 5,3 млн гривень", - повідомляють у прес-службі прокуратури.

За цим фактом місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 КК України.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький