ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Служби автодору Хмельниччини готові до зими

На 100% налагоджена техніка, заготовлені пісок та сіль
Depo.
28 жовтня 2016 10:50
ФОТО: depo.ua
Служби автодору Хмельниччини готові до зими
Служби автодору Хмельниччини готові до зими

Дороги області готові до зимових погодніх умов, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сайт Служби автодоріг області.

"Філії ДП "Хмельницький облавтодор" підготовили 277 одиниць техніки, задіяної на зимовому утриманні доріг, що складає 100% від залученої кількості, - звітує начальник Служби автодоріг Петро Гнидюк. - Також, укладено 52 угоди на залучення 113 одиниць техніки сторонніх організацій для очистки доріг від снігу."

"Заготовили 31,9 тис. т піску (при плановій потребі 39 тис. т), що становить 82% від необхідного, 4,48 тис. т солі (при потребі 5,1 тис. т) – 88% від річної потреби,"- додає він.

Для забезпечення оперативної обробки дорожнього покриття при перших ускладненнях погодних умов створили триденний запас паливо-мастильних матеріалів - 11,6  т бензину та  18,6 т дизпалива.

На автодорогах загального користування встановлено 660 комплектів знаків "зимової тематики", підготовлено для встановлення 7260 шт. напрямних віх.

Проаналізувавши виникнення снігових переметів у минулих роках, визначили проблемні ділянки автодоріг, де і встановили 5800 погонних метрів снігозахисних щитів.  

На аварійно – небезпечні ділянки автодоріг: спуски, підйоми, криві в плані, зупинки, тощо вивезли 3,3 тис. т протиожеледної суміші для ручної посипки.

 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт