ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Слідом за міською, до Яценюка звернулась районна рада Славути

Депутати Славутської райради прийняли звернення до керівництва держави та свого представника у Верховні раді
Depo.
18 серпня 2015 14:03
ФОТО: depo.ua
Слідом за міською, до Яценюка звернулась районна рада Славути
Слідом за міською, до Яценюка звернулась районна рада Славути

Про це із посиланням на видання "Є" пише Depo.Хмельницький.

На сесії Славутської районної ради депутати прийняли звернення до Президента України Петра Порошенка, Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана, прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка, а також народного депутата, який був обраний на цьому окрузі Романа Мацоли.

У своєму зверненні депутати вимагають від влади переглянути у бік зменшення встановлені тарифи на газ та електроенергію до рівня, який здатен витримати український споживач (щоправда, який це рівень - не вказано); провести індексацію пенсій і заробітних плат, враховуючи рівень інфляції; взяти під суворий контроль цінову політику на медпрепарати в усій Україні.

Нагадаємо, що наприкінці червня Славутська міська рада також приймала подібне рішення, в якому наполягала на встановлення мораторію на введення в дію підвищених цін і тарифів для населення на житлово-комунальні послуги та спожиті у побуті природний газ і електроенергію. Вимоги були ті ж самі, які прийняли й районні депутати.

Нещодавно Славутська міська рада навіть отримала відповідь від Адміністрації Президента України. У відповіді було зазначено, що звернення Славутської міської ради надіслано за належністю до Кабінету Міністрів України та до Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з проханням розгляду і вжиття відповідних заходів реагування.

Більше про тарифи - на khm.depo.ua.