ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Славутські волонтери переобладнали техніку для батальйону "Донбас"

Проект відновлення добровольців, щодо відновлення "пораненої" техніки, визнано кращим аніж заводський
Depo.
27 липня 2015 10:48
ФОТО: depo.ua
Славутські волонтери переобладнали техніку для батальйону "Донбас"
Славутські волонтери переобладнали техніку для батальйону "Донбас"

Більше 2-х тижнів шестеро добровольців відновлювавли військову техніку, повідомляє Хмельницький.depo.ua з посиланням на сайт Славута інфо.

Чоловіки поставили систему завантаження-розвантаження двох автомобілів "Саксон" загальновійськового призначення.

Переобладнали медевакуатор та адаптовали його систему завантаження до медичних нош вітчизняного стандарту. Відтак, можливості розміщення поранених зросли до : 5 лежачих на ношах, 2 сидячих або 2 лежачих, 4 сидячих поранених. Цей автомобіль ще й пройшов випробування в умовах умовного бою і схвалений бійцями та лікарями батальйону "Донбас".

"Розробкою проекту з переобладнання цих авто понад два місяці займалась група з трьох військових інженерів, але їх напрацюваннями ми не скористались", - пише на сторінці представник Славутського штабу національного спротиву Вячеслав Соколовський.

Роботи виконали завдяки власній матеріальній базі, тобто інструментам та обладнанням, що привезли в ВЧ волонтерами з собою. Загальна вартість застосованого реманенту приблизно 200 000 грн.

Працювали волонтери щонайменше по 10-12 годин на добу. А проживали у власному наметі, побут собі забезпечили також із власних ресурсів.

З гордістю пан Вячеслав резюмує: "Наш проект визнано найдоцільнішим. До того ж, він більш ніж у пять разів дешевший за проект бронетанкового заводу".

Тепер волонтери приступають до переобладнання ще 12 машин.

Ще новини про волонтерів та допомогу армії читайте на сайті khm.depo.ua.