UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Славутська ОТГ розширюється

Майже трироки Варварівка намагалася долучитися до міської тергромади

Очільники громад Славути та Варварівки публічно оголосили про намір об'єднатися у єдину Славутську ОТГ, передає Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби міськвиконкому.

Перші напрацювання були зроблені ще три роки тому і якби не законодавчі перепони, то нова ОТГ давно б уже діяла на теренах Хмельниччини. Ситуація докорінно змінилася з виходом Закону "Про внесення змін до закону "Про добровільне об'єднання територіальних громад". Відтепер міста обласного набувають статусу ОТГ.

Варварівська і славутська громада не лише географічно об'єднані, а й давно співпрацюють. Голова сільської ради Василь Конченко розповів, що неодноразово звертався до містян за допомогою у наданні комунальної техніки для очищення снігу, ремонту даху школи, інших робіт. Уже практично відпрацьована спільна культурна, освітньо-просвітницька діяльність для юних жителів Варварівки та Голиків. А тому не дивно, що громадяни сіл залишилися принциповими у своєму рішенні і одноголосно підтримують воз'єднання з Славутою у єдину спільноту.

На думку ж міського голови Славути Василя Сидора, нова ОТГ має стати об'єднанням рівного з рівним, де збалансовано розвиватимуться усі сфери життєдіяльності, де кожний громадянин буде відчувати себе впевнено на рідній землі, вільно розпоряджатися ресурсами своєї громади.

Щодо інших населених пунктів, які вирішили створювати самостійні об'єднання, голова Славути зауважив: "Ми схвалюємо об'єднання, які утворилися за згоди усіх його громадян. Це їхнє право."

Нагадаємо, днями депутати Циківської сільської ради Чемеровецького району підтримали рішення про добровільне приєднання до Гуменецької тергромади Кам'янець-Подільського району.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook