ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Славутчани таки домоглися виплати компенсації за ризик проживання у спостережній зоні

ДП "НАЕК "Енергоатом" нарахувало та сплатило за 5 місяців 2015 року до Державного бюджету збір на соціально-економічну компенсацію ризику населення, яке проживає на території зони спостереження, у сумі 126 984 250, 16 гривень
Depo.
20 липня 2015 15:59
ФОТО: depo.ua
Славутчани таки домоглися виплати компенсації за ризик проживання у спостережній зоні
Славутчани таки домоглися виплати компенсації за ризик проживання у спостережній зоні

Раніше Хмельницький.depo.ua уже писав про вимоги Славутської міської ради змусти Енергоатом сплачувати кошти, що мають компенсувати ризики населення, яке проживає у зоні підвищеного ризику.

Як повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці очільник Славутської міськради Василь Сидор, днями надійшла відповідь т.в.о. президента Національної атомної енергогенеруючої компанії "Енергоатом" щодо сплати та нарахування збору на соціально-економічну компенсацію ризику населення, яке проживає на території зони спостереження Хмельницької АЕС.

У відповіді, зокрема, зазначено, що держпідприємство нарахувало та сплатило за 5 місяців поточного року до Державного бюджету майже 127 мільйонів гривень.

Відповідно до вимог постанови КМУ від 19.05.2010р. № 352 суму збору на соціально-економічну компенсацію ризику населення, яке проживає на території зони спостереження, за червень 2015 року буде нараховано та сплачено до спеціального фонду Державного бюджету до 30 липня 2015 року.

Нагадаємо, що через невчасне та не в повному обсязі надходження коштів з державного бюджету України на здійснення фінансування заходів для населення, яке проживає на території зони спостереження, Славутська міська рада звернулася до суду за захистом порушеного права та інтересів громади, яку представляє.

Більше про життя Славутчан читайте на khm.depo.ua