Славута в держави просить грошей на медицину для міста і району

Міський голова Василь Сидор написав звернення усім високопосадовцям
Depo.
12 серпня 2016 14:33
ФОТО: depo.ua
Славута в держави просить грошей на медицину для міста і району
Славута в держави просить грошей на медицину для міста і району

Славутський міський голова просить збільшити "медичну" субвенцію, повідомляє Depo.Хмельницький.

Звернення адресоване Голові Верховної Ради України Андрію Парубію, депутату ВРУ Роману Мацолі, в.о. міністра охорони здоров’я України Ульяні Супрун.

З-поміж іншого Сидор роз'яснює: "Відповідно до планів оптимізації Департаменту охорони здоров'я Хмельницької ОДА щодо економічного та раціонального використання коштів, Славутською ЦРЛ та КЗ "Славутський центр ПМСД" здійснено всі заплановані на перше півріччя заходи. Проте ці заходи не дають можливість покрити витрати на забезпечення закладів медицини. Дефіцит коштів в Славутській центральній районній лікарні становить 4013066 грн., в КЗ «Славутський центр ПМСД» 1669680 грн."

Аби подальше скорочення або закриття структурних підрозділів охорони здоров'я не стало деструктивним та таким, що значно погіршить рівень та об'єм надання медичної допомоги населенню, - і просить допомоги.

І завершує: "В зв'язку з цим, Славутська міська рада звертається до Вас з проханням посприяти у вирішенні питання щодо збільшення медичної субвенції для Славутського району."

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та